PPS Team

De Peter Petersenschool kent ca. 24 medewerkers. Stamgroepleiders, directie, Intern Begeleidster, Remedial Teacher, concierges, directie-assistente, ICT-beheerder, schoonmaakster, etc. Samen vormen we het team van de Peter Petersenschool. Alle medewerkers zijn eenvoudig via email bereikbaar: voornaam@jenaplanschool.nl

 

Hieronder stellen we graag al onze PPS'ers aan jullie voor:

Tamara Baron

Directeur

(aanwezig: di, wo, do)
directie@jenaplanschool.nl    

Tom Verbeek

Directeur

(aanwezig: ma, di, wo, do, vr)
directie@jenaplanschool.nl    

Maaike Baart

Stamgroepleider
Reuzenbos (1/2) - Bekijk groepspagina ›
maaike@jenaplanschool.nl    

Martine Oldeman

Stamgroepleider
Elfenbank (1/2) - Bekijk groepspagina ›
martine@jenaplanschool.nl    

Henriette Bloem

Stamgroepleider
Elfenbank (1/2) - Bekijk groepspagina ›
henriette@jenaplanschool.nl    

Gerda van de Berg

Stamgroepleider
Heksenkring (1/2) - Bekijk groepspagina ›
gerda@jenaplanschool.nl    

Vanessa Halsema

Stamgroepleider
Villa Kakelbont (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
vanessa@jenaplanschool.nl    

Janna Lanting

Stamgroepleider
Apenrots (3/4/5) - Bekijk groepspagina ›
janna@jenaplanschool.nl    

Dorien van der Molen

Stamgroepleider
Apenrots (3/4/5) - Bekijk groepspagina ›
dorien@jenaplanschool.nl    

Francien Pentenga

Stamgroepleider
Orion (3/4/5) - Bekijk groepspagina ›
francien@jenaplanschool.nl    

Circe Kraak

Stamgroepleider
Drakenstein (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
circe@jenaplanschool.nl    

Essienna van Lelyveld

Stamgroepleider
Olympus (6/7/8) - Bekijk groepspagina ›
essienna@jenaplanschool.nl    

Manon Zomer

Stamgroepleider
Atlantis (6/7/8) - Bekijk groepspagina ›
manon@jenaplanschool.nl    

Babette Bouman

Stamgroepleider
Thule (6/7/8) - Bekijk groepspagina ›
babette@jenaplanschool.nl    

Liselot Hoenderken

Intern Begeleider

(aanwezig: di, wo, do)
liselot@jenaplanschool.nl    

Peter van Heereveld

Ondersteuning en begeleiding
peter@jenaplanschool.nl    

Angelique Berendsen

Remedial Teacher
angelique@jenaplanschool.nl    

Jacqueline Boereboom

Directie-assistente

(aanwezig: ma, di, wo, do)
pps@jenaplanschool.nl    

Ina Heine

Concierge

(aanwezig: ma, di, do, vr)
ina@jenaplanschool.nl    

Tsjerk Kingma

ICT-beheer
ict@jenaplanschool.nl