PPS Team

De Peter Petersenschool kent ca. 31 medewerkers. Stamgroepleiders, directie, Intern Begeleidsters, Remedial Teacher, concierges, directie-assistente, ICT-beheerder, schoonmaakster, etc. Samen vormen we het team van de Peter Petersenschool. 

 

Hieronder stellen we graag ons team aan jullie voor:

Tamara Baron

Directeur

 
directie@jenaplanschool.nl  

Tom Verbeek

Directeur

 
directie@jenaplanschool.nl  

Esther Baas

Stamgroepleider
Toverwoud (1/2) - Bekijk groep ›
esther@jenaplanschool.nl  

Maaike Baart

Stamgroepleider
Toverwoud (1/2) - Bekijk groep ›
maaike@jenaplanschool.nl  

Martine Oldeman

Stamgroepleider
Elfenbank (1/2) - Bekijk groep ›
martine@jenaplanschool.nl  

Wendy Sijtsema

Stamgroepleider

(Elfenbank en Heksenkring)
Elfenbank (1/2) - Bekijk groep ›
wendy@jenaplanschool.nl  

Gerda van de Berg

Stamgroepleider / Onderbouw-coordinator
Heksenkring (1/2) - Bekijk groep ›
gerda@jenaplanschool.nl  

Vanessa Halsema

Stamgroepleider
Villa Kakelbont (3/4/5) - Bekijk groep ›
vanessa@jenaplanschool.nl  

Janna Lanting

Stamgroepleider
Apenrots (3/4/5) - Bekijk groep ›
janna@jenaplanschool.nl  

Dorien van der Molen

Stamgroepleider
Apenrots (3/4/5) - Bekijk groep ›
dorien@jenaplanschool.nl  

Martin Sikkens

Stamgroepleider
Mansolein (3,4,5) - Bekijk groep ›
martin@jenaplanschool.nl  

Francien Pentenga

Stamgroepleider
Sprookjesbos (1/2) - Bekijk groep ›
francien@jenaplanschool.nl  

Circe Kraak

Stamgroepleider / Middenbouw-coordinator
Drakenstein (3/4/5) - Bekijk groep ›
circe@jenaplanschool.nl  

Essienna van Lelyveld

Stamgroepleider
Olympus (6/7/8) - Bekijk groep ›
essienna@jenaplanschool.nl  

Lianne van der Velde

Stamgroepleider
Olympus (6/7/8) - Bekijk groep ›
lianne@jenaplanschool.nl  

Fleur Ausma

Stamgroepleider
Thule (6/7/8) - Bekijk groep ›
fleur@jenaplanschool.nl  

Lisanne Ringma

Stamgroepleider
Narnia (6/7/8) - Bekijk groep ›

Manon Zomer

Stamgroepleider / Bovenbouw-coordinator
Atlantis (6/7/8) - Bekijk groep ›
manon@jenaplanschool.nl  

Babette Bouman

Stamgroepleider
Thule (6/7/8) - Bekijk groep ›
babette@jenaplanschool.nl  

Silvia de Haan

Stamgroepleider
Orion (3/4/5) - Bekijk groep ›
silvia@jenaplanschool.nl  

Nadine Greiner

Stamgroepleider
Orion (3/4/5) - Bekijk groep ›
nadine@jenaplanschool.nl  

Daan Nooren

Vakleerkracht gym + stamgroepleider
Atlantis (6/7/8) - Bekijk groep ›
daan@jenaplanschool.nl  

Liselot Hoenderken

Intern Begeleider

(aanwezig: di, do)
liselot@jenaplanschool.nl  

Stella Leopold

Intern Begeleider
stella@jenaplanschool.nl  

Peter van Heereveld

Ondersteuning en begeleiding
peter@jenaplanschool.nl  

Angelique Berendsen

Remedial Teacher
angelique@jenaplanschool.nl  

Esther Beishuizen

Onderwijsassistent
estherb@jenaplanschool.nl  

Lisette Middeldorp

Onderwijsassistent

Jacqueline Boereboom

Directie-assistente

(aanwezig: ma, di, wo, do)
pps@jenaplanschool.nl  

Ina Heine

Concierge

(aanwezig: ma, di, do, vr)
ina@jenaplanschool.nl  

Tsjerk Kingma

ICT-beheer
ict@jenaplanschool.nl