Team

Jenaplanschool 't Vlot is de afgelopen drie jaar fors gegroeid. Van 84 kinderen in 2015 naar meer dan 130 kinderen op dit moment. 

De kinderen zijn verdeeld over twee bovenbouwen, twee middenbouwen en een onderbouw met instroomgroep. De bezetting van de stamgroepen ziet er alsvolgt uit:

Lotte de Jonge

Stamgroepleider
't Rif (6,7,8) - Bekijk groepspagina ›
lotte@jenaplanschool.nl    

Lisa van der Wal

Stamgroepleider
't Koraal (6,7,8) - Bekijk groepspagina ›
lisa@jenaplanschool.nl    

Helmar Rouwenhorst

Stamgroepleider
De Schatkist (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
helmar@jenaplanschool.nl    

Lisanne Ringma

Stamgroepleidster
De Schatkist (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›

Yvonne Lagro

Stamgroepleider
De Schatkist (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
yvonne@jenaplanschool.nl    

Ingela Zeldenrust

Stamgroepleider
't Wad (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
ingela@jenaplanschool.nl    

Jacqueline Lardinois

Stamgroepleider
't Strand (1,2) - Bekijk groepspagina ›
jacqueline@jenaplanschool.nl    

Mejury Boelens

Stamgroepleider
't Strand (1,2) - Bekijk groepspagina ›
mejury@jenaplanschool.nl    

Lisette Middeldorp

Onderwijsassistent
De Zeesterren (0,1) - Bekijk groepspagina ›
lisette@jenaplanschool.nl    

Nicole Beerda

Onderwijsassistent
De Zeesterren (0,1) - Bekijk groepspagina ›
nicole@jenapanschool.nl    

Tamara Baron

Directeur
directie@jenaplanschool.nl    |    +31505350566

Tom Verbeek

Directeur
directie@jenaplanschool.nl    |    +31505350566

Monika Buist

Intern Begeleider
monika@jenaplanschool.nl    

Angelique Beerends

Remedial Teacher
angelique@jenaplanschool.nl    

Herman Smit

Concierge
herman@jenaplanschool.nl    

Jacqueline Boereboom

Directie-assistente
jacqueline@jenaplanschool.nlb    

Daan Nooren

Vakleerkracht gym