Team

Jenaplanschool 't Vlot is de afgelopen drie jaar fors gegroeid. Van 84 kinderen in 2015 naar meer dan 130 kinderen op dit moment. 

De kinderen zijn verdeeld over twee bovenbouwen, twee middenbouwen en twee onderbouwen. Ons team ziet er alsvolgt uit:

Tamara Baron

Directeur
directie@jenaplanschool.nl  
+31505350566

Tom Verbeek

Directeur
directie@jenaplanschool.nl  
+31505350566

Lotte de Jonge

Stamgroepleider
't Rif (6,7,8) - Bekijk groep ›
lotte@jenaplanschool.nl  

Lisa van der Wal

Stamgroepleider
't Koraal (6,7,8) - Bekijk groep ›
lisa@jenaplanschool.nl  

Yvonne Lagro

Stamgroepleider
De Schatkist (3,4,5) - Bekijk groep ›
yvonne@jenaplanschool.nl  

Yvonne de Vries

Vakleerkracht gym en stamgroepleider
De Schatkist (3,4,5) - Bekijk groep ›
yvonnedv@jenaplanschool.nl  

Ingela Zeldenrust

Stamgroepleider
't Wad (3,4,5) - Bekijk groep ›
ingela@jenaplanschool.nl  

Jacqueline Lardinois

Stamgroepleider
jacqueline@jenaplanschool.nl  

Anne Lotte Hermans

Stamgroepleider
De Zeesterren (1,2) - Bekijk groep ›
annelotte@jenaplanschool.nl  

Mejury Boelens

Stamgroepleider
't Strand (1,2) - Bekijk groep ›
mejury@jenaplanschool.nl  

Lianne van de Berg

Stamgroepleider
't Strand (1,2) - Bekijk groep ›
liannevdb@jenaplanschool.nl  

Lisette Middeldorp

Onderwijsassistent
lisette@jenaplanschool.nl  

Melanie van Bruggen

Onderwijsassistent
melanie@jenaplanschool.nl  

Monika Buist

Intern Begeleider
monika@jenaplanschool.nl  

Angelique Beerends

Remedial Teacher
angelique@jenaplanschool.nl  

Herman Smit

Concierge
herman@jenaplanschool.nl  

Jacqueline Boereboom

Directie-assistente
jacqueline@jenaplanschool.nlb