Team

Jenaplanschool 't Vlot is de afgelopen drie jaar fors gegroeid. Van 84 kinderen in 2015 naar meer dan 130 kinderen op dit moment. 

De kinderen zijn verdeeld over twee bovenbouwen, twee middenbouwen en een onderbouw met instroomgroep. De bezetting van de stamgroepen ziet er alsvolgt uit:

Lotte de Jonge

't Rif (6,7,8) - Bekijk groepspagina ›
lotte@jenaplanschool.nl    

Lisa van der Wal

't Koraal (6,7,8) - Bekijk groepspagina ›
lisa@jenaplanschool.nl    

Helmar Rouwenhorst

De Schatkist (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
helmar@jenaplanschool.nl    

Yvonne Lagro

De Schatkist (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
yvonne@jenaplanschool.nl    

Ingela Zeldenrust

't Wad (3,4,5) - Bekijk groepspagina ›
ingela@jenaplanschool.nl    

Jacqueline Lardinois

't Strand (1,2) - Bekijk groepspagina ›
jacqueline@jenaplanschool.nl    

Mejury Boelens

't Strand (1,2) - Bekijk groepspagina ›
mejury@jenaplanschool.nl    

Lisette Middeldorp

De Zeesterren (0,1) - Bekijk groepspagina ›
lisette@jenaplanschool.nl    

Nicole Beerda

De Zeesterren (0,1) - Bekijk groepspagina ›
nicole@jenapanschool.nl    

Tom Verbeek

Directeur
directie@jenaplanschool.nl    |    +31505350566

Tamara Baron

Directeur
directie@jenaplanschool.nl    |    +31505350566

Herman Smit

Concierge
herman@jenaplanschool.nl    

Jacqueline Boereboom

Directie-assistente
jacqueline@jenaplanschool.nlb    

Monika Buist

Intern Begeleidster
monika@jenaplanschool.nl    

Angelique Beerends

Remedial Teacher
angelique@jenaplanschool.nl